Jadłospis

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =

 


                                                    Jadłospis         
    Data          Śniadanie            Obiad       Podwieczorek
29.05.2024 środa Muszelki na mleku. Chleb z masłem, jajecznica, rzodkiewka. Herbata z cytryną/woda.
II śniadanie: banan
Kapuśniak z młodej kapusty z ziemniakami, zielenina. Rissotto z brokułami i cukinią . Sok Kubuś marchewkowy/woda. Kanapka z szynką konserwową, pomidor, ogórek zielony. Herbata malinowa. Serek homogenizowany.
31.05.2024 piątek Płatki kukurydziane na mleku. Kanapka z masłem, ser żółty, pomidor. Herbata malinowa/woda.
II śniadanie: jabłko
Zupa marchewkowa z ziemniakami, zielenina. Kotlecik z indyka w panierce, ziemniaki, surówka wiosenna. Mięta/woda. Budyń śmietankowy, biszkopciki. Herbata/woda.
03.06.2024 poniedziałek Kluski lane na mleku. Chleb z masłem, serek wypasiony, ogórek kiszony. Herbata z cytryną/woda. Zalewajka z ziemniakami, majeranek. Placuszki drożdżowe z jabłkiem. Lemoniada cytrynowa. Kanapka z masłem, szynka wiejska, rzodkiewka. Mus owocowy. Mięta/woda.
04.06.2024 wtorek Płatki ryżowe na mleku. Kanapka z masłem, pasta jajeczna, rzodkiewka. Herbata ziołowa/woda.
II śniadanie: banan
Zupa neapolitańska z muszelkami, zielenina. Kasza jaglana z sosem orientalnym z indykiem.  Sok jabłkowy naturalny/woda Kisiel owocowy, ciasteczko kruche. Jogurt naturalny. Herbata/woda.
05.06.2024 środa Mell zupa na mleku. Chleb z masłem, dżem owocowy. Herbata z cytryną/woda.
II śniadanie: jabłko
Zupa kalafiorowa z kaszą manną, zielenina. Kotlecik mielony w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa gotowana. Sok naturalny z aronią/woda. Kanapka z masłem, ser żółty, mix warzyw. Lubiś. Melisa/woda.
06.06.2024 czwartek Płatki owsiane na mleku. Kanapka z masłem, twarożek waniliowy. Herbata malinowa/woda.
II śnaidanie: truskawki
Barszcz czerwony z ziemniakami, zabielany. Gulasz wołowy z warzywami, kasza jęczmienna, ogórki kiszony. Lemoniada cytrynowa z miodem/woda. Galaretka na biszkoptach z bananem. Herbata miętowa/woda.
07.06.2024 piątek Chleb z masłem, parówki z szynki 100% na ciepło, ketchup. Herbata z cytryną/woda.
II śniadanie: jabłko
Zupa grysikowa, zielenina. Ryba w warzywach, ziemniaki, surówka z młodej kapusty. Sok naturalny z wiśnią/woda. Kanapka z masłem, serek wypasiony z ziołami, pomidor, rzodkiewka. Herbata rumiankowa/woda. Serek homogenizowany.
10.06.2024 poniedziałek Kasza manna na mleku. Kanapka z masłem, ser żółty, ogórek zielony. Herbata malinowa/woda. Zupa z zielonego groszku z ziemniakami. Naleśniki z dżemem owocowym. Kompot z jabłek i wiśni/woda. Chleb z masłem, pasztet wieprzowy, pomidor. Mus owocowy. Chrupki kukurydziane. Herbata/woda.
11.06.2024 wtorek Płatki kukurydziane na mleku. Chleb z masłem, pasta z ryby i warzyw. Herbata miętowa/woda.
II śniadanie: truskawki
Zupa pomidorowa z makaronem, zielenina. Indyk po chińsku, ryż. Sok naturalny marchewkowy/woda. Budyń śmietankowy, biszkopciki. Kanapka z masłem.  Herbata/woda.
12.06.2024 środa Płatki jęczmienne na mleku. Kanapka z masłem, jajko na twardo, rzodkiewka. Herbata z cytryną/woda.
II śniadanie: banan
Zalewajka z ziemniakami, zioła. Zapiekanka makaronowa z mięsem i warzywami, sos pomidorowy. Melisa/woda. Chałka z masłem, dżem owocowy. Jogurt owocowy. Herbata malinowa/woda.