Słoneczka

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
SŁONECZKA GRUPA III
Najstarsza grupa wiekowa.

Dzieciaczki tworzą zgrany zespół i chętnie ze sobą współpracują, wspaniale integrują się w zabawie i pomagają sobie wzajemnie. Uwielbiają zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne. Ich zaletą jest aktywne uczestnictwo w każdej zabawie inspirowanej przez opiekunki. Jako najstarsza grupa wiekowa "słoneczka" organizują wspaniałe akademie okolicznościowe np. z okazji Dnia Mamy i Taty , Dnia Babci i Dziadka itp. Popisy młodych artystów wzruszają i bawią do łez zgromadzoną widownie. Dzieciaczki opuszczające tą grupę są w pełni samodzielne i wzorowo przygotowane do edukacji przedszkolnej

Najstarsze dzieciaczki w naszym żłobeczku mają do dyspozycji przestrzenną i słoneczną salę zabaw, podzieloną na kąciki tematyczne (kącik lal, samochodowy, kuchenny...), w których prowadzone są również zajęcia tematyczne.

Wydzielone jest także miejsce do zabaw i zajęć ruchowych - (zabawy rytmiczno-muzyczne, rytmiczno-ruchowe, oparte na Metodzie Ruchu Rozwijającego, Ekspresji Ruchowej Carla Orffa).

Milusińscy mają do dyspozycji estetycznie i bogato wyposażoną i przystosowaną do potrzeb dzieciaczków jadalnie, sypialnie i łazienkę.
To nasz świat Na co dzień uczymy się tu samoobsługi, samodzielności, dokładności, cierpliwości zgodnie,
z założeniami Pedagogiki Marii Montessori.
"Pomóż mi samemu to zrobić"